Publicat 13 Feb 2018 | Reactualizat 13 Mar 2018 | Expiră 16 Mar 2018

TEHNICIAN MONTAJ / SERVICE

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Tehnician cu bune cunostinte electro-mecanice
- Disponibilitate pentru deplasari, carnet conducere categoria B
- Experienta in montarea automatizarilor, ideal: usi automate, usi sectionale, automatizari porti, bariere, usi rapide
- Serios, atent, motivat de performanta si calitate, perfectionist
- Dornic sa invete si sa se dezvolte profesional
- Spirit de echipa
- Cunostinte bune de limba engleza
- Capacitate de a citi un desen tehnic

Descrierea jobului

- Montajul automatizarilor pentru cai de acces, produse de top cu o calitate exceptionala: Geze, Record, Came, Entrematic
- Constatare defectiune, diagnoza, service
- Mentenanta pentru echipamente aflate in contractare
- Participare activa la imbunatatirea calitatiilor montajelor, procedurilor
- Evaluare dupa rezultatele personale si dupa modul de asimilare al cunostintelor si abilitatilor.
- Venit fix + grila bonusare clara si transparenta

Compania ALUMATIC NORD este cea mai mare echipa din Transilvania care asambleaza, monteaza si asigura mentenanta si service pentru usi automate, rotative, usi industriale, usi tehnice, automatizari porti, sisteme de parcare.
Echipa de tehncieni acopera atat vanzarile de produse si mentenanta/service generate de companie cat si solicitarile din partea partenerilor.
Compania este in continua dezvoltare, urmarind cererea crescanda a pietei pentru servicii profesionale de calitate cat si performanta proprie din ultimii ani.

Expirat
TEHNICIAN MONTAJ / SERVICE  -  ALUMATIC NORD