TEHNICIAN MENTENANTA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3500 - 4200 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Absolvent liceu / scoala profesionala cu profil tehnic;
Cunostinte bune de electrica , mecanica , pneumatica si hidraulica;
Experienta pentru activitatea de Productie;
Rezistenta la lucrul sub presiune;
Atentie la detalii, constiinciozitate, adaptabilitate, rigurozitate, gandire tehnica

Descrierea jobului

Firma producatoare de profile aluminiu si PVC ( extrudare), propune spre angajare un post de Tehnician Mentenanta/ Intretinere, post ce are ca atributii urmatoarele:

Realizarea mentenantei preventive zilnice - Mentine liniile de productie in parametri optimi de functionare, prin verificari zilnice mecanice si electrice;
Identificarea eventualelor defectiuni si implicarea in executarea diverselor lucrari de intretinere - inlocuieste piese, repara, instaleaza, intervine la defectiunile electrice, mecanice si pneumatice aparute la echipamentele de productie.
Intocmirea listei cu piese de schimb si realizarea de rapoarte de service si mentenanta.
Controlul calitatii de productie.
Executarea planului de productie conform planului zilnic.

Contract pe perioada nedeterminata.
Salariul negociabil.
Tichete de masa.
Transport asigurat.
Publicat 26 iul. 2022 Expiră 25 aug. 2022