Tehnician Mentenanță

Crosswork - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

​Agenția de recrutare Crosswork se află în căutarea unor persoane care să îndeplinească rolul de Tehnician Mentenanță, în cadrul unor fabrici din Constanța și Craiova.

Candidatul ideal:
  • Studii medii tehnice (liceu sau școală profesională);
  • Calificare/specializare în unul din domeniile: mecanic, electric, electrotehnic, electromecanic sau automatizări;
  • Cel puțin 2 ani de experiență pe poziții similare;
  • Cunoștințe și experiență semnificative în mentenanță, acoperind o gama larga de activități;
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi;

Descrierea jobului

Ce face un Tehnician Mentenanță ?
  • Execută activități de mentenanță corectivă, preventivă și predictivă în zona de fabricație bere și utilități;
  • Supraveghează și întreține instalațiile de producere a aburului tehnologic, de recuperare a CO2, a compresoarelor de aer comprimat, a instalaților frigorifice și a stației de epurare;
  • Asigurarea unui nivel înalt de performanță a funcționării echipamentelor, prin execuția mentenanței preventive și predictive într-un mod eficient și independent;
  • Oferă suport tehnicienilor din zona de fabricație bere pentru dezvoltarea unor abilități de baza, în domeniul mentenanței pentru transferului de sarcini către aceștia.

Crosswork este o companie de recrutare la nivel național, cu birouri în București și Iași, ce oferă servicii atât de recrutare cât și de muncă temporară și administrare de personal

Publicat 3 dec. 2021 Reactualizat 31 dec. 2021 Expiră 2 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos