Tehnician Mentenanta Utilaje pentru Tamplarie PVC

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Sunteti in cautarea unui loc de munca?
ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau:

Tehnician mentenanta utilaje pentru tamplarie PVC

Cerinte post:
- Permis de conducere Categoria B
- experienta in domeniul instalarii si a mentenantei, utilajelor pentru productia tamplariei din PVC (avantaj)
- disponibilitate catre deplasari in tara si strainatate, program prelungit, pentru asigurarea conditiilor contractuale
- deschidere si disponibilitate pentru efectuarea unor sarcini in weekenduri, zile libere
- cunostinte de Limba Italiana (avantaj)
- cunostinte de Limba Engleza (obligatoriu)

Obiectivele postului:
- Realizarea unor lucrari complexe de intretinere a componentelor de actionare si comanda - instalarea si mentenanta utilajelor
- efectuare training la locatia clientului
- disponibilitatea la telefoane in interes de serviciu si la oferirea suportului tehnic

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul: 0723 102 113.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 10 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos