Tehnician Mentenanta-Tehnician Mecatronic

CONTITECH ROMANIA SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-Diploma sau certificat profesional in domeniul tehnic - electrician;
-Minim 3 ani experienta in domeniul tehnic;
-Bune cunoștințe în domeniul electric;
-Cunoștințe medii de automatizare;
-Cunostinte minime mecanice;
-Dexteritate manuală și abilități de rezolvare a problemelor;

Descrierea jobului

-Intretinerea echipamentelor din liniile de productie - conditii optime de functionare in ceea ce priveste panourile electrice si circuitele electrice.
-Respectarea Planului de intretinere si verificari periodice pentru toate echipamentele folosite in linia de productie.
-Propune idei pentru îmbunătățirea activităților zilnice.
-Respecta normele interne SSM si PSI.

Ce oferim:

- Pachet salarial de baza
- Al 13-lea salariu
- Tichete de masa - 30 de lei
- Bonusuri de recomandare pentru noii membri ai echipei;
- Asigurări private de sănătate, activități sportive, 7card
- Diferite reduceri la partenerii nostri (optica, anvelope, cumparaturi);
- Training Tehnic, Soft Skills & Leadership;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei (locale si internationale);
- Transport asigurat

The ContiTech division develops, manufactures and markets environmentally friendly, multi-material smart industrial and service solutions that make mining, railway engineering, the automotive industry and other important industries safer and more convenient.

Publicat 14 Nov. 2022 Reactualizat 12 Dec. 2022 Expiră 14 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.