Publicat 23 Sep 2019 | Reactualizat 21 Oct 2019 | Expiră 24 Oct 2019

TEHNICIAN MENTENANTA ELECTROMECANICA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba cunostinte legate de partea de automatizari, partea electrica si cea mecanica;
- sa aiba cunostinte despre intretinerea utilajelor;
- calificare in domeniul tehnic/ intretinere utilaje sau productie;
- experienta intr-o fabrica de productie;

Descrierea jobului

- asigura buna functionalitate a echipamentelor si utilajelor de productie;
- se ocupa de operatiile de mentenanta preventiva a utilajelor, conform planului de mentenanta;
- analizeaza cauzele disfunctionalitatilor aparute, remediaza problemele;
- constata si apreciaza situatia reala a componentelor utilajelor si determina cauza uzurii acestora;
- analizeaza cauzele defectiunilor, stabileste tipul si modul de indepartare a deficientelor si defectelor, gaseste modalitati der prevenire ulterioara;
- asigura curatarea utilajelor si schimbarea consumabilelor.

SAVROM MULAJ S.R.L. este o societate cu capital privat, membră a grupului SAVOY INTERNATIONAL, cu o prezenţă de peste 15 ani pe piaţa muncii din Romania . Specializată în producţia de componente din mase plastice pentru echipamente sportive dar şi pentru industria electrocasnică şi industria auto ,având ca parteneri lideri mondiali .

Expirat
TEHNICIAN MENTENANTA ELECTROMECANICA  -  Savrom Mulaj S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles