de ani Fără Frică...

Publicat 29 Aug 2008 | Reactualizat 27 Sep 2008 | Expiră 29 Sep 2008

TEHNICIAN MENTENANTA - ELECTROMECANIC

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tehnician cu experienta in activitatea de reparatii/mentenanta electro-mecanica pe echipamente de productie cu nivel de complexitate mediu-mare.

Descrierea jobului

Activitate de service si mentenanta in cadrul unei fabrici moderne.
Pachet salarial motivant. Conditii foarte bune de lucru. Se asigura specializare specifica echipementelor de productie utilizate in cadrul fabricii.

Producator renumit de produse industriale. Fabrica dotata cu echipamente de productie moderne.

Expirat
TEHNICIAN MENTENANTA - ELECTROMECANIC  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles