Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 12 Nov 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Tehnician mentenanta echipamente

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- limba engleza nivel conversational
- studii medii tehnice
- cunostinte operare PC
- cunostinte de electrica, pneumatica, mecanica, hidraulica
- experienta in domeniul injectie mase plastice de preferat

Descrierea jobului

-Rezolvarea defectelor accidentale aparute la utilajele de prelucrare mase plastice/ periferice
-Identificarea si repararea diverselor defecte de mecanica ,hidraulica, electrica si pneumatica
-Realizarea mentenatei preventive,corective sau predictive la utilajele si echipamentele din dotarea firmei

Fondata in anul 2001, Copefi Components este unul dintre cele mai promitatoare grupuri de afaceri din industria automobilelor din Europa. Compania are ca domeniu de activitate productia de repere injectate din mase plastice, utilizate ulterior de catre clientii societatii din industria auto, industria de electrocasnice si industria cablajelor. Cu 4 fabrici localizate in Braga-Portugalia, Maracineni-Romania si Queretaro-Mexic si Ferdrupt, Franta , Copefi furnizeaza atat componente din mase plastice, dar ofera si solutii clientilor, intr-o piata cu cerinte atat de ridicate precum Industria Automotive.

Expirat
Tehnician mentenanta echipamente  -  COPEFI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles