Tehnician - Mentenanta Echipamente si Cladiri - Stefanesti

Metro Cash&Carry Romania 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Profilul candidatului:
  • Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate;
  • Cunoștințe tehnice în domeniul confecțiilor metalice, instalațiilor sanitare și / sau echipamentelor electrice;
  • Studii tehnice medii/ Certificat calificare Electrician

Descrierea jobului

Responsabilitățile principale:
  • Întreține utilajele, instalațiile și echipamentele din cadrul Centrului de Productie Carne Stefanesti;
  • Colaborează cu firmele de service și servicii specifice (energie electrică, curățenie, salubrizare etc);
  • Realizează activități de întreținere, zidărie și zugrăvit;
  • Monitorizează și efectuează reviziile periodice ale utilajelor, instalațiilor și echipamentelor.

METRO Cash & Carry România a fost lansată oficial în România în luna octombrie a anului 1996, prin deschiderea primului centru de distribuţie, în Bucureşti. Distribuţia naţională a magazinelor METRO România este următoarea: 5 centre în Bucureşti, câte 2 centre în Braşov, Constanţa, Timişoara şi câte un centru în fiecare din următoarele oraşe: Cluj, Bacău, Iaşi, Craiova, Baia Mare, Pitești, Galaţi, Ploieşti, Oradea, Sibiu, Suceava, Tg. Mureş, Arad, Deva, Satu Mare, Piatra Neamţ, Buzău, Târgovişte şi Turda. Informaţii suplimentare pe: www.metro.ro
Publicat 14 Nov. 2022 Reactualizat 12 Dec. 2022 Expiră 14 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.