Tehnician/Mecanic Nacele si utilaje de lucru la inaltime

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui tehnician/mecanic care are cunostinte de hidraulica, dexteritate, seriozitate, motivare si experienta pentru a se ocupa de utilajele noastre de lucru la inaltime .

Descrierea jobului

Robolifting Satu Mare - inchirieri nacele si utilaje de lucru la inaltime - suntem in cautarea unui tehnician cu experienta in hidraulica pentru nacele si incarcatoare telescopice (Manitou) la Satu Mare pentru flota proprie de peste 30 de utilaje diesel si electrice.
Cereri : cunostinte de hidraulica, dexteritate, experienta, seriozitate, motivare .
Responsabilitati : interventii in cazul defectiunilor tehnice, mentenanta periodica si preventiva pentru flota proprie , mentinerea stocullui de piese de schimb, comandarea pieselor de schimb, mentinerea in bune conditii a utilajelor din parcul logistic.

Oferim salariu atractiv pentru un post full time .

Firma tanara specializata in inchirierea utilajelor de lucru la inaltime care doreste sa construiasca o echipa de oameni motivati sa contribuie la dezvoltarea ei.
Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos