Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 21 Mar 2017

TEHNICIAN MASINI DE RULAT SI CONDUCTORI DE PRESA - FRANTA

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare tehnice
Avantaj experienta in productie utilizand masini si tehnologie mecanica in prelucrari metale.
Cunoasterea limbii franceze
Dispus la relocare in Franta
Aptitudini tehnice si dorinta de dezvoltare

Descrierea jobului

- programarea utilajelor în funcţie de comenzi şi desene
- operarea corespunzătoare a utilajelor
- înregistrarea datelor de funcţionare – operare şi supraveghere
- introducerea de date SPC (control statistic al procesului tehnologic)
- ţinerea evidenţei cu privire la scule
- supraveghere permanentă a durabilitătii sculelor
- operarea prudentă a utilajelor, sculelor, materialului şi a materialelor auxiliare
- asistentă la încercările derulate la utilajele de finisare
- anuntarea şefului de schimb cu privire la defectiuni
- respectarea indicaţiilor valorilor nominale
- respectarea şi optimizarea calităţii
- întretinerea utilitătilor
- partial realizarea de mici reparaţii în cazul absenţei responsabilului cu întreţinerea

Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- training de specialitate
- loc de munca in Franta pe termen lung
- echipa de profesionisti

Companie specializata in servicii de resurse umane prezenta in Cluj-Napoca din anul 2000.
Clientul nostru este o fabrica franceza specializata in prelucrarea metalelor si in mecanica fina.

Expirat

TEHNICIAN MASINI DE RULAT SI CONDUCTORI DE PRESA - FRANTA  -  CHR Management