Tehnician maseur

SYMBIOSIS - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Echipa Symbiosis cauta 2 persoane interesante si dornice de a isi dezvolta abilitatile in domeniul masajului si a remodelarii corporale. Dorim ca persoana sa fie amabila, sincera, adaptabila. Sa stie sa-si gestineze timpul si actiunile! Sa aiba un comportament adecvat domeniului.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • ​efectuarea terapiilor de masaj si remodelare corporala
  • intocmirea si indrumarea clientelor in procesul de slabire/relaxare
  • sa tina evidența fiselor si a sedintelor
Beneficii:
  • se ofera training
  • dezvoltarea in domeniul beauty
  • echipa simpatica
  • procent din incasari

Centrul Symbiosis ofera servicii de remodelare corporala, nutritie, cosmetica si masaj. Suntem activi de 7 ani in care experienta capatata ne ajuta sa satisfacem nevoile clientelor. Oferim servicii profesionale si un mediu de lucru ambiant si relaxant!

Publicat 29 iun. 2022 Expiră 29 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos