Publicat 14 Feb 2019 | Expiră 14 Feb 2019

Tehnician Maseur

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te întâmpinăm cu brațele deschise în cadrul Centrului de Recuperare și Kinetoterapie Kineto Clinic
Pitești unde te așteapta o echipă tănara, motivată și cu un simț de răspundere dezvoltat.
Dacă ești o persoană dornică de perfecționare continuă, ambițioasa și orientată către pacient te
așteptam în echipa noastră.

Descrierea jobului

Întămpină cu amabilitate și cu atitudinea adecvată pacienții clinicii
Efectuează planul de tratament in funcție de recomandarea medicului : masaj terapeutic, de
relaxare, masaj anticelulitic, masaj sportiv, masaj in profunzime musculară;
Comunicarea continuă cu colegii pentru a crea o experiență frumoasa si benefică clienților.
Prezintă ofertele centrului si beneficiile masajului
Experiență și educație:
Persoană comunicativă, placută, deschisă si orientata catre client;
Experiență relevantă de minimum 1 an în domeniu și/sau cursurile de specialitate reprezintă un
avantaj

Beneficii:
Salariu și bonus bazat pe performanță
Mediu de lucru plăcut
Echipă motivată și cu spirit de inițiativă

In cadrul Centrului Medical de Recuperare Medicala Kineto Clinic serviciile sunt concepute atat pentru prevenirea, diagnosticarea si tratarea unor afectiuni cat si pentru intretinerea corporala.

Venim in intampinarea persoanelor care sunt doritoare de un plus de miscare, sanatate si consiliere in nutritie prin oferirea programelor personalizate pentru copii, adulti, gravide, persoane varstnice si sportivi. Procedurile specifice pentru recuperare sunt recomandate de catre medicul specialist din incinta centrului.

Expirat
Tehnician Maseur  -  CENTRUL MEDICAL DE RECUPERARE ŞI KINETOTERAPIE BASCOV SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles