Publicat 08 Oct 2019 | Reactualizat 07 Nov 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Tehnician/ Manager Tehnic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte de baza electro-mecanice
Limba Engleza la nivel conversational
Permis de conducere categoria B
Persoana pasionata de reparatii de orice natura
Absolvent studii medii cu profil tehnic (electric/mechanic)
Experienta in domeniul tehnic
Spirit de observatie si bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Participarea activa la buna functionare a aparatelor de entertainment dedicate copiilor. Tehnicianul are datoria sa intervina atunci cand ii este solicitat si cand este necesar astfel incat toate problemele sa fie rezolvate in timp util.
Executarea reparatiilor pentru aparate de tip vending machines dar si alte reparatii mecanice si electrice la nivel mediu.

Beneficii:

Salariu motivant
Tichete de masa
Tichete cadou si diverse bonusuri
Cadouri de sarbatori
Bonusuri in functie de performate
Training-uri de perfectionare
Teambuilding-uri
Mediu placut
Asigurare medicala private
Telefon
Masina

Gymboland Srl este o companie ce îşi propune să ofere servicii de bună calitate. Nimic nu e mai presus decât un zâmbet inocent, pe care l-am purtat ṣi zărit fiecare din noi în oglindă în diverse momente din viaṭă. Gymboland este un loc dedicat copiilor, desprins din cele mai frumoase poveṣti fără sfârṣit, unde distracṭia ṣi misterul sălăṣluiesc în armonie.

Expirat
Tehnician/ Manager Tehnic  -  Gymboland SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles