Publicat 27 Mai 2019 | Reactualizat 24 Iun 2019 | Expiră 27 Iun 2019

TEHNICIAN MAINTENANTA

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii medii sau superioare in domeniul tehnic (electrica, electronica, automatizari, mecanica industriala, mecatronica etc.);
-experiență tehnică, practică;
-Experienta in reparatia si intretinerea utilajelor industriale reprezinta un avantaj;
-Disponibilitatea de lucru in ture;
-Simt tehnic, dexteritate manuala, atentie la detalii, precizie;

Descrierea jobului

Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie si conditii moderne de lucru cu tehnologie de cel mai inalt nivel.

Descrierea companiei

Irrom Industrie S.r.l., societata din group Irsap.

Irsap o societate italiana care a facut din cercetare istoria sa si din inovatie prezentul sau. Este o marca care garanteaza calitatea in sectorul caloriferelor. O calitate care ia nastere dintr-o experienta vasta in incalzirea locuintelor si dintr-un traseu coerent care a adus societatea la nivele maxime in Italia si in strainatate.

Expirat
TEHNICIAN MAINTENANTA  -  IRROM INDUSTRIE S.R.L.