TEHNICIAN – Magazin XXXLutz Mobilier Pallady

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Minim studii medii (liceu/şcoală profesională sau atestat/diplomă)- calificare electrician/electromecanic
  • Noţiuni de baza PC
  • Stil de lucru organizat şi practic
  • Experienţă în domeniu minim 2 an – constituie avantaj
  • Limba engleza- nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilităţi
  • Supraveghează funcţionarea în bune condiţii a instalaţiilor electrice (aer condiţionat, ventilaţie, apă, generator electric, stingere incendiu, centrala termica)
  • Rezolvă problemele urgente referitoare la instalaţiile electrice până la sosirea firmei specializate
  • Supraveghează şi efectuează mici reparaţii la instalaţiile sanitare
  • Deţine responsabilitatea reparaţiilor si execuţiilor de mici lucrări locale de instalare-conectare iluminat pentru mobilierul din magazin
  • Monitorizează activitatea electrică la nivel de magazin (sistem BMS)
  • Persoană de contact pentru firma specializată de service şi mentenanţă
  • Permis de conducere categoria B

Beneficii
  • Oportunitatea de a te alătura unei companii multinaţionale în expansiune
  • Tichete de masă
  • Abonament clinică privată

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
Compania XXXLutz KG a fost înfiinţată în 1945 în Austria.
În total grupul XXXLutz operează 320 de filiale. 25.700 de angajaţi activează în cadrul grupului, acesta fiind în prezent în top 3 cei mai mari retaileri de mobilier. Din 1973 menţine o politică de expansiune constantă, iar în ultimii ani a deschis în jur de 10 magazine noi pe an.
Te invităm în marea familie XXXLUTZ, unde te aşteaptă şcolarizări în cadrul unei echipe dedicate, recompense financiare orientate către performanţă şi opţiuni atractive pentru dezvoltarea ta profesională!
Lucreaza la XXXLutz!
Publicat 1 aug. 2022 Reactualizat 15 aug. 2022 Expiră 31 aug. 2022