Publicat 20 Oct 2020 | Expiră 28 Oct 2020

Tehnician Laborator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Minim liceu (diplomă bacalaureat) profil tehnic;
  • Experienţa pe o poziție similară constituie avantaj;
  • Abilități organizatorice și atenție la detalii;
  • Abilităţi de comunicare;
  • Capacitate de a lucra eficient sub presiune;
  • Cunoștințe de limba engleză, nivel mediu;
  • Bune cunoștințe de utilizare a pachetului Microsoft Office, în special Excel;
  • Disponibilitate la program în 3 schimburi.

Descrierea jobului

  • Prelucrarea, înregistrarea și interpretarea rezultatelor măsurătorilor/testelor;
  • Raportarea imediată a rezultatelor necorespunzătoare ale măsurătorilor/testelor către superiorul funcţional şi către persoanele care au comandat testarea;
  • Arhivarea documentaţiei şi păstrarea confidenţialităţii datelor de seviciu.

Joyson Safety Systems este unul dintre liderii mondiali în producerea de sisteme de siguranță auto, cu o cifră de afaceri de aproximativ 6.4 miliarde de euro și peste 50.000 de angajați în toată lumea. La Joyson Safety Systems, suntem puternic dedicați inovării și progresului. Ca partener fiabil și competent în industria automobilelor, dezvoltăm și producem sisteme și componente de siguranță auto utilizate în vehiculele din întreaga lume. Portofoliul nostru de produse include volane, perne de airbag și capsule pirotehnice, centuri de siguranță, componente tehnice din plastic, scaune pentru copii, componente electronice și senzori. Asigurăm produse pentru majoritatea producătorilor auto din toată lumea.

Expirat
Tehnician Laborator  -  S.C.Takata Sibiu S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles