Tehnician Jr Gestiune Stoc Timbre

BRITISH AMERICAN TOBACCO (ROMANIA) Investment SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte
  • Studii liceale
  • Operare PC (MS Office; cunostintele SAP constituie un avantaj)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Transferul timbrelor în secția de producție și reconcilierea la timp și corect, în conformitate cu cerințele legale și procedurile interne.
  • Incarcare/descarcare timbre de la/pentru pietele emitente (clienti), dupa verificarea cantitativa si calitativa.
  • Etichetare cutii cu timbre conform cu specificatiile timbrelor continute.
  • Asigurarea aprovizionarii operatorilor din sectia de productie cu coli standard pentru recuperarea timbrelor.
  • Verificarea integritatii timbrelor deteriorate lipite pe coli, conform cu cerintele pietei emitente.
  • Scanarea colilor cu timbre deteriorate pentru clientii care necesita aceasta abordare

British American Tobacco (www.bat.com) este o organizaţie globală lider pe piaţă cu o istorie consacrată cu un viitor promiţător şi dinamic. Multumita angajaţilor noştri am continuat să ne dezvoltăm şi să depăşim aşteptările într-o piaţă foarte complexă şi plină de provocări.

Scopul nostru este sa devenim cea mai de succes companie din industria tutunului în toate pieţele noastre prin furnizarea de produse excelente; oferind încrederea şi responsabilitatea aşteptate de la mărcile de consum global.

Dacă aveţi talentul şi motivaţia să fiti parte din acest succes veţi descoperi că suntem interesati sa va sustinem in atingerea potenţialului dvs. maxim.
Publicat 31 Mai 2022 Reactualizat 21 Iun. 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.