Publicat 25 Mar 2016 | Expiră 26 Apr 2016

Tehnician IT

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte hardware si software , experienta in administrare retele
Cunostinte Windows 7, Windows XP, Vista ; Microsoft Office 2007, 2010, 2003
Permis auto (cat.B)
Abilitati de comunicare si organizare
Abilitati de a invatare, deschidere catre nou
Spirit de initiativa

Descrierea jobului

Asigurarea administrarii optime a retelelor de calculatoare, echipamentelor IT si softurilor ale clientilor
Repara probleme de hardware si software
Organizarea şi participarea la implementarea solutiilor şi echipamentelor IT la noii clienti
Asigurarea suportului tehnic (helpdesk) pentru problemele IT&C de la clienti
Mentinerea legaturii cu clientii privind nevoile lor.

Colaboreaza cu membrii echipei si departamentului pentru rezolvarea cat mai rapida a oricarui incident.

Promovarea produselor
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv
- Telefon
- Laptop
- Internet
- Masina

Descrierea companiei

IT/Telecom

Expirat
Tehnician IT  -  Asociatia Fii Tu

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles