Publicat 24 Feb 2019 | Expiră 27 Mar 2019

Tehnician IT

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minim 2-3 ani in instalarea / configurarea / administrarea dpdv software de baza (sistem operare, baze de date, virtualizare) a infrastructurilor software datacenter/isp/etc;
Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
Experienta in instalare, administrare sisteme operare servere – win server, linux;
Cunoastere baze de date la nivel de instalare si configurare – SQL sau Oracle;
Cunoastere platforme de virtualizare – VmWare, HyperV, etc;
Familiarizarea cu Veeam ar fi un plus. La fel si orice cunoastere a tehnologiilor de securitate;
Dispozitie de a invata si a se dezvolta in continuare.

Descrierea jobului

Perspectiva lucrarilor si activitatilor pentru minim 1 an;
Colaborare cu o echipa de tehnicieni de un nivel ridicat (echipa hardware – servere, netw, securitate, curenti); Colaborare apropiata inclusiv cu managementul firmei, un management implicat in activitatile firmei, un management simplu, eficient;
Investim permanent in calitate, adica in ceea ce priveste persoana cautata pentru acest post in cursuri/ traininguri de profil, bugetul anual pentru asemenea activitati fiind destul de important;
Lucrul intr-o echipa de oameni motivati, hotarati, deschisi si ambitiosi, parte dintr-o firma cu vechime de 11 ani in piata;
Compania este in parteneriate autorizate cu producatori si furnizori importanti din piata de profil;
Salariu atractiv.

InterBusiness Idea este o companie de consultanta in resurse umane specializata in optimizarea performantelor capitalului uman. InterBusiness Idea ofera solutii eficiente si customizate in activitatea de resurse umane, in conformitate cu cerintele clientilor sai, in principal pe urmatoarele domenii de expertiza: Recrutare si Selectie Personal, Executive Search si Head Hunting, Consultanta in Resurse Umane, Evaluarea Performantei Angajatilor, Consilierea in Cariera a Candidatilor.

Expirat
Tehnician IT  -  Interbusiness Idea

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles