Publicat 21 Apr 2017 | Expiră 22 Mai 2017

Tehnician IT - Slot Machine - limba Poloneza

1 post

Candidatul ideal

Cerinte tehnice:
• Cunostinte IT hardware: asamblare / instalare / intretinere PC;

Descrierea jobului

Alte cerinte:
Cunostinte de Limba Poloneza ( obligatoriu)
• Experienta in domeniul tehnic
• Experienta in instalarea / repararea aparatelor tip Slot Machines
• Permis categoria B
• Disponibilitate pentru deplasare
• Atitudine pro-activa
• Gandire analitica (problem solving)
• Persoana organizata

• Asigura buna functionare a echipamentelor de tip Slot Machines din Agentiile aflate pe aria teritoriala in care isi desfasoara activitatea;
• Verifica materialele si echipamentele necesare interventiilor pe care urmeaza sa le desfasoare;
• Instaleaza echipamentele de tip Slot Machines in Agentii (ex. deschidere Agentii, relocare Slot, etc.)
• Repara componentele defecte ale echipamentelor de tip Slot Machines;
• Se deplaseaza zilnic, in interes de serviciu, pentru a desfasura activitati de prelucrare (procesare), operare si monitorizare a sistemelor informatice, de tehnologia informatiei si a comunicatiilor, echipamentelor periferice, hardware si software;
• Intocmeste rapoarte specifice de activitate.

BENEFICII:

• pachet salarial foarte bun
• conditii foarte bune de lucru
• mediu de lucru placut si dinamic
• echipa tanara, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor.

Companie multinationala care activeaza in domeniul jocurilor de noroc pe piata romaneasca din anul 2007 sub numele de NowoGames International Gaming SRL, parter Admiral/ Novomatic Austria. Compania detine o retea extinsa de peste 100 de puncte de lucru atat in capitala cat si in tara. Ne mandrim cu o echipa tanara si dinamica de peste 200 de angajati carora le oferim sanse reale si continue de promovare si dezvoltare profesionala. In cei 10 ani de experienta pe piata romaneasca am devenit mai puternici si mai stabili. Astfel ne-am asigurat un viitor in care ne vom extinde si ne vom mari echipa.

Tehnician IT - Slot Machine - limba Poloneza  -  Nowogames International Gaming SRL