Tehnician intretinere turbine eoline zona Dobrogea-Tulcea

INGETEAM SERVICE SRL 8 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

* Pregatire profesionala tehnica (specialitatea electricitate, electronica, echipamente electronice de masurare si control, mecánica,automatizari).
* Cerinte minime:
- Pregatire Tehnica de Specialitate (electric;electro-mecanic –obligatoriu) ;
- Experienta anterioara in domeniul eolian -constituie un avantaj
- Cunostinte in informatica nivel mediu

Descrierea jobului

* Printre altele, activitatile ce trebuie realizare sunt:
- Efectuarea lucrarilor preventive si corective in parcul eolian
- Efectuarea procedurilor administrative pe care le solicita munca (rapoarte de lucru, baze de date..) in termenii de calitate stabiliti.
- Cunoasterea si Indeplinirea masurilor de prevenire care trebuie adoptate in fiecare caz in parte si sa se asigure siguranta lor si a persoanelor din functiile respective si/sau a celor care pot fi afectati de aceasta activitate.
* Posturile disponibile sunt in zona Constanta-Tulcea .

Ingeteam is a market leader specialising in the development of electrical equipment, motors, generators, frequency converters, electrical engineering and generation plants.The company primarily serves four key sectors: energy; industry; marine, and rail traction, seeking to optimise energy consumption whilst maximising generating efficiency.
Publicat 29 Nov. 2022 Expiră 29 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.