Publicat 20 Nov 2020 | Reactualizat 18 Dec 2020 | Expiră 05 Ian 2021

TEHNICIAN INTRETINERE (electrician/instalator)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii tehnice, calificare instalator/electrician;
- Persoana serioasa, cu simt de raspundere, echilibrata, motivata in atingerea obiectivelor;

Descrierea jobului

- Intretinerea echipamentelor si instalatiilor sanitare/electrice in cadrul unei cladiri de birouri sau in spatiile de birouri.
- Supravegheaza si opereaza instalatiile si echipamentele tehnice ale cladirii si asigura mentinerea acestora la parametrii functionali;
- Executa sarcinile conform programului de intretinere si interventie preventiva, predictiva si corectiva ;
- Remediaza si elimina defectiunile aparute la dotarile, instalatiile si echipamentele tehnice din cadrul spatiilor administrate, realizarea lucrarilor comandate privind modificarea sau extinderea instalatiilor tehnice existente;

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu motivant;
- Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

Global Vision Property Management este o companie specializata in dezvoltari imobiliare si administrarea de cladiri de birouri, cladiri de locuinte, facilitati comerciale (mall-uri, parcari) si parcuri industriale.
Pentru mai multe detalii accesati site-ul companiei: www.globalvision.ro

Expirat
TEHNICIAN INTRETINERE (electrician/instalator)  -  GLOBAL VISION PROPERTY MANAGEMENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles