Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

TEHNICIAN INTRETINERE CLADIRI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Calitati si deprinderi in meseria de ingrijitor cladiri,
- Persoana serioasa, punctuala, organizata,
- integritate fizica si psihica foarte buna.
- Persoana dinamica, rezistenta la stres, lucru in echipa;
- Atentie la detalii;

Descrierea jobului

Executa, zilnic si conform programului de lucru stabilit, lucrari de curatenie interioara si exterioara a spatiilor comune din cadrul cladirilor si spatii administrate de companie si imprejurimile acesteia;
Controleaza zilnic usile, geamurile, mobilier etc. si semnaleaza defectiunile constatate sefului ierarhic
Verifica integritatea , continuitatea cablajelor electrice( lampi portabile , prelungitoare , cablaje de alimentare) si ia masuri pentru remediarea deficientelor
Efectueaza mici lucrari de vopsitorie , electrice , zugravire , inlocuiri de geamuri , reparatii zidarie , reparatii instalatii sanitare , reparatii instalatii pluviale , terasament ,etanseitate terase etc
Verifica integritatea mobilierului si efectueaza reparatiile necesare

Descrierea companiei

Comert Auto

Expirat
TEHNICIAN INTRETINERE CLADIRI  -  SERVICE AUTO SERUS SRL