de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 01 Feb 2016

Tehnician intretinere aparate cafea profesionale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru ca suntem in permanenta dezvoltare, cautam un nou coleg pentru departamentul Horeca din Timisoara.
Candidatul ideal ar trebui sa fie o persoana responsabila , cu aspect fizic placut, sa aiba cunostinte tehnice, bune calitati de comunicare si relationare, deoarece o mare parte din activitate se desfasoara la sediul clientilor.
Activitatea consta atat in servisarea aparatelor de tip espresso folosite pentru prepararea cafelei , cat si in livrarea catre clienti a produselor comercializate.

Descrierea jobului

Oferim un salariu atractiv , bonuri de masa , instruire , mediu placut de lucru , oportunitatea specializarii intr-un domeniu interesant si provocator .
In plus oferim scolarizare pentru aprofundarea cunostintelor despre cafea, prepararea cafelei perfecte si training de specialitate referitor la servisarea echipamentelor de cafea.
Asteptam cu interes cv-urile dumneavoastra

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Incremental este o companie cu notorietate si standarde ridicate, caracterizata prin responsabilitate, consecventa si stabilitate financiara, ce activeaza de mai bine de 20 de ani in domeniul vanzarii de echipamente, consumabile si accesorii in piata clientilor business de  birotica, horeca si igiena profesionala, comercializand branduri de top  si servicii de consiliere si mentenanta adaptate solicitarilor si respectiv nevoilor clientilor nostri.

Ne place sa muncim in echipa si  pretuim in acelasi timp contributia fiecaruia in parte, nu ne sperie efortul sustinut dar stim si sa ne distram. Dorim sa fim cei mai buni si ne intampinam cu promptitudine si profesionalism partenerii in afaceri. Ne dezvoltam in pas cu cerintele actuale si suntem mereu promotori ai unor solutii inovatoare si de inalta calitate in toate domeniile pe care le acoperim.

Expirat
Tehnician intretinere aparate cafea profesionale  -  INCREMENTAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles