de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2008 | Reactualizat 27 Nov 2008 | Expiră 29 Nov 2008

TEHNICIAN INTERVENTII / SERVICE ECHIPAMENTE PRELUCRAREA LEMNULUI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Responsabil cu activitatea de instalare, reparatii si intretinere a echipamentelor pentru prelucrarea lemnului, care au fost vandute intr-o anumita zona a tarii.

Atributii si sarcini legate de activitate:
• Instalarea echipamentelor vandute si instruirea reprezentantului clientului privind utilizare si intretinerea acestora.
• Asigurarea asistentei tehnice prin contactarea telefonica, iar daca este cazul prin vizite, a clientilor care au solicitat acest lucru.
• Mentinerea relatiei cu clientii existenti in vederea asigurarii exploatarii echipamentelor conform standardelor impuse de producator.
• Comandarea catre departamentul de logistica a necesarului de piese de schimb pentru fiecare tip de echipament vandut.
• Intocmirea de rapoarte specifice pentru asistenta tehnica, cheltuieli individuale, deconturi etc.
Cerinte:
Studiile medii sau superioare (tehnice – avantaj)
Experienta anterioara - avantaj
Cunostinte PC si limba engleza
Permis de conducere categoria B
Cunostinte solide atat pe partea electrica cat si pe partea mecanica

Creativitate si Initiativa
Orientare catre rezultat si capacitate foarte buna de rezolvare a problemelor
Intelegerea importantei clientului
Capacitate deosebita de convingere si comunicare
Onestitate si bun simt
Oferta (bonusuri, beneficii):
Portofoliu de produse de calitate premium
Stoc de piese de schimb de peste 100.000 EUR
Autoturism firma
Telefon mobil

Cu peste 50 ani de experienta neintrerupta, VITAP este liderul european in domeniul masinilor de gaurit multiplu si al celor de aplicat cant, fiind furnizorul preferat de majoritatea firmelor din domeniul prelucrarii lemnului din intreaga Europa.

Prin intermediul reprezentantei din Romania sunt comercializate toate gamele de produse VITAP.

Echipamentele VITAP sunt produse in Italia in conformitate cu toate normele europene de calitate, siguranta si protectia mediului in vigoare.

Asistenta tehnica si piesele de schimb pentru perioadele de garantie si post-garantie sunt asigurate pe intreg teritoriul Romaniei de tehnicieni specializati in Italia. Piesele de schimb sunt livrate prin posta rapida din stocul existent in Romania.

Expirat
TEHNICIAN INTERVENTII / SERVICE ECHIPAMENTE PRELUCRAREA LEMNULUI  -  vitap echipamente srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles