Tehnician / Instalator HVAC

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
-Experienta anterioara in executie instalatii termice si/sau frigotehnice
-Calificare in domeniu
-Seriozitate, corectitudine, disciplina în munca, orientat spre munca in echipa

Constituie avantaj:
-Istoric si referinte pozitive

Descrierea jobului

​Responsabilitati:
-Executarea lucrarilor de intretinere periodica/revizii, remedierea defectiunilor la sediul clientului, montajul echipamentelor

Beneficii:
-Pachet salarial competitiv;
-Echipament de lucru profesional;
-Alte beneficii se vor negocia in urma interviului.

G&M International Instalatii este o societate cu experienta de 30 de ani care ofera produse de inalta tehnologie si servicii de calitate. Obiectul de activitate este comercializarea instalatiilor HVAC, montajul, punerea in functiune si intretinerea acestora.

Publicat 8 mai 2022 Expiră 7 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos