Publicat 14 Ian 2021 | Reactualizat 11 Feb 2021 | Expiră 14 Feb 2021

Tehnician instalatii electrice si curenti slabi -Tirgu-Mures

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

  • absolvent de studii medii;
  • cunostiinte de baza de electrotehnica;
  • persoana serioasa, comunicativa si cu simt de raspundere;
  • spirit de echipa dezvoltat;
Constituie avantaj:
  • experienta in domeniu, atestat ANRE, IGPR, IGSU sau alte cursuri de perfectionare;
  • permis de conducere cat. B;
  • limba engleza, maghiara;
  • disponibilitate la program prelungit si deplasari.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • executa, dupa un program stabilit, servicii de montaj, intretinere si reparatii in instalatii electrice de joasa tensiune si curenti slabi;
  • raspunde de calitatea, executia si predarea la termen a lucrarilor contractate;
  • intervine si remediaza defectiunile accidentale;
  • intocmeste fise tehnice de constatare;
  • intocmeste documente necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate;
  • mentine o conduita profesionista pe toata durata timpului de munca.
Beneficii:
  • pachet salarial atractiv bazat pe competente profesionale si performanta;
  • tichete de masa;
  • prime de sarbatori;
  • cursuri de calificare si instruire;
  • telefon de serviciu;
  • stabilitate;
  • alte bonusuri si beneficii.

Firma SC Net Conf SRL înfiinţată în anul 2005, are ca domeniul de activitate proiectarea, execuţia şi întreţinerea instalaţiilor electrice.
► SC Net Conf SRL prin capacitatea personalului existent pune în valoare experienţa în realizarea instalaţiilor de curenţi tari şi slabi, având ca obiectiv calitatea produselor şi serviciilor oferite, satisfacerea cerinţelor şi aşteptările clienţilor. Calitatea este responsabilitatea tuturor angajaţilor săi.
Firma noastră oferă:
• Servicii care satisfac cerinţele clienţilor
• Respectarea termenelor de livrare/execuţie
• Raport excelent calitate/preţ
• Personal competent şi calificat
• Flexibilitate în onorarea serviciilor

Expirat
Tehnician instalatii electrice si curenti slabi -Tirgu-Mures  -  Net Conf S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles