Publicat 16 Mar 2021 | Reactualizat 15 Apr 2021 | Expiră 16 Apr 2021

Tehnician instalatii electrice de curenti slabi

6 posturi
Expirat
AVANTAJE:
Oportunitate reală pentru cei care îşi doresc să se formeze și să se dezvolte profesional într-un ritm adecvat alături de o echipă cu competențe profesionale deosebite;
Vei avea ca şi colegi ingineri şi tehnicieni cu un înalt grad de specializare;
Vei lucra în proiecte complexe din mediul Enterprise.
Vei avea provocări, dar nu vei fi singur, vei fi parte dintr-o echipă.
Esti ca noi dacă:
Esti perseverent si integru;
Poți lucra independent cu un minimum de supervizare ;
Ai atitudine proactivă şi orientare către client;
Ai capacitate de a te integra şi colabora în cadrul echipei RESPONSABILITĂȚI:
Realizează lucrări de montaj instalaţii electrice de curenţi slabi (detecţie incendiu, alarmare efracţie, supraveghere video, control acces, sonorizare, date-voce, etc.) în conformitate cu proiectul tehnic pus la dispoziţie, obligaţiile contractuale şi normativele în vigoare;
Realizează lucrări de mentenanţă pentru instalaţiile electrice de curenţi slabi instalate de firmă.
Participă la operaţiunile de aprovizionare cu materiale şi echipamente pentru lucrări;

CERINȚE:
Studii medii în profilul electric(electrotehnică, electronică, telecomunicații, automatizări);
Experienţă în domeniul sistemelor de securitate si al instalaţiilor electrice de curenți slabi si de joasă tensiune;
Certificat în domeniul sistemelor de securitate (tehnician sisteme de securitate)- emise de instituţii acreditate-reprezintă un avantaj;
Certificat în domeniul domeniul instalaţiilor electrice (ANRE) emise de instituţii acreditate--reprezintă un avantaj;
Permis auto cat. B;
Disponibilitate la: deplasări în ţară, program prelungit şi de lucru în condiţii de şantier;

BENEFICII:
Pachet de servicii medicale asigurat de un furnizor privat de elita;
Discount-uri la achizitionarea de produse si servicii;
Beneficii pentru angajat si membrii familiei;
Traininguri si certificari platite de companie; Focality este o companie cu capital privat integral românesc și o experiență de peste 25 de ani în furnizarea de soluții IT de business, consultanță, infrastructură, instalații de curenți slabi și sisteme de securitate.
Expirat
Tehnician instalatii electrice de curenti slabi  -  FOCALITY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles