Tehnician instalatii climatizare/incalzire

SC INTERHEAT SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- O persoana de incredere, onesta, responsabila, disciplinata, riguroasa , organizata
- Capacitate de asimilare de noi cunostinte, de comunicare si relationare cu clientii companiei si implicata in toate aspectele legate de munca

- Studii medii (liceu/ scoala tehnica) si sa fie apt de lucru la inaltime
-Sa fie disponibil pentru deplasari in tara si strainatate
- Sa posede carnet de conducere categoria B - constituie un avantaj
Punct de lucu: Valea Cascadelor, Militari Sector 6, Bucuresti

Descrierea jobului

- efectueaza operatiuni de intretinere curenta (service), montaj, la echipamente de aer conditionat, ventilatie si climatizare (aparate mono si multisplit, centrale de tratare aer, chillere) in diferite locatii;
- verifica / identifica probleme / repara / inlocuieste componente specifice sistemelor de ventilatie si climatizare ( pe masura experientei/ calificarii );
- asigura raportarea activitatii (intocmire rapoarte de service, constatari, etc.) pe formularele de lucru ale companiei.
- raspunde de executarea la timp si de calitate a taskurilor incredintate;

Se ofera pachet salarial motivant si oportunitatea de dezvoltare in cadrul firmei .

Descrierea companiei

Echipa tanara si dinamica, mediu de lucru captivant.
Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos