Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Tehnician instalari si service

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte

- Permis categoria B

- Studii medii tehnice preferabil electromecanica, electrotehnica

Experienta in domeniile: Instalari alarme auto, control acces, frigotehnist, telecomunicatii, antene satelit, montaje de automatizari

Competente

- Comunicare

- Orientare spre client

- Planificare, organizare

- Atentie la detaliu

- Integritate

Descrierea jobului

Descrierea postului

- Postul presupune deplasari in Bucuresti si Ilfov precum si ocazional in tara

- Preia comanda de service de la coordonatorul de montaje

- Planifica si organizeaza vizitele la clienti si efectueaza contatari, devize si reparatii

- Postul presupune lucrul la intaltime

- Gestioneaza documentele specifice activitatii: procese verbale, facturi, nota de constatare

- Gestioneaza casa de marcat si incaseaza banii de la clienti pe teren

- Gestioneaza echipamentul, materialele primite si autoturismul

MCA Sell face parte din grupul de companii MCA GRUP cel mai mare producator de usi de garaj si termo-storuri din Romania.

Grupul are o retea de distributie nationala, sase filiale in tara (Bucuresti, Brasov, Timisoara, Cluj, Arad si Iasi) si logistica sustinuta de dotari moderne, birouri si hala de productie tehnologizata.

Cu o experienta de 20 de ani in piata locala si internationala, succesul grupului de companii MCA este rezultatul responsabilitatii cu care trateaza produsele, clientii, angajatii, furnizorii, mediul si intreaga comunitate in care activeaza.

Calitatea produselor MCA a fost sustinuta de un proces continuu de inovare si control al calitatii. Produsele fabricate sub brandul MCA si-au facut loc pe piata din Europa de Vest, datorita nivelului inalt de calitate recunoscut atat de clientii rezidentiali, cat si de clienti industriali.

Organizarea MCA este una de tip antreprenorial in care respectul si corectitudinea sunt valori fundamentale, oferind tuturor persoanelor dreptul de exprimare si de asumare de noi oportunitati si responsabilitati.

Expirat
Tehnician instalari si service  -  MCA