de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2007 | Reactualizat 13 Dec 2007 | Expiră 15 Dec 2007

tehnician instalari echipamente internet si telefonie

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

absolvent de liceu
cunostinte de baza internet/calculator
seriozitate (foarte important)
permis conducere categoria B

Descrierea jobului

instalare cabluri UTP si fibra optica intre cladiri si la clientul final
instalare echipamente radio pe cladiri si piloni
verificare periodica a retelei existente de cabluri si antene

In momentul de fata firma noastra detine 20 de angajati si activeaza in domeniul telecomunicatiilor pe segmentul de instalatii echipamente fixe (FO) si radio.

Expirat
tehnician instalari echipamente internet si telefonie  -  video soft telecom

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles