Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Tehnician instalari agentii de pariuri

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu experienta in amenajari spatii comerciale.
Cunostiinte de lucru cu echipamente electrice.
Cunostiinte in montajul mobilierului.
Cunostinte de baza PC.
Adaptabil, receptiv, creativ, capabil de a invata si de a dobandi repede cunostinte noi.
Disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara.
Obligatoriu permis de conducere minim cat. B

Descrierea jobului

Asigura montarea/demontarea echipamentelor din locatii conform standardelor impuse.
Se asigura ca toate echipamentele sunt functionale in momentul finalizarii lucrarii de instalare.
Executarea lucrarilor de service si mentenanta a echipamentelor din locatii
Deplasari frecvente in tara
Program de lucru luni - vineri

GET'S BET este una dintre cele mai vechi companii ce activeaza pe piata pariurilor sportive, inca din 2004 si este unul dintre liderii la nivel national in domeniul jocurilor de noroc, unde forta, pasiunea si dorinta de a fi cel mai bun, sunt date de valoarea echipei. De aceea cautam colegi ce au viziunea si puterea de a-si cladi un viitor alaturi de LIDERI.

Expirat
Tehnician instalari agentii de pariuri  -  CEMARBET SRL