Publicat 18 Mar 2021 | Reactualizat 15 Apr 2021 | Expiră 17 Apr 2021

TEHNICIAN / INGINER suport tehnic sisteme de securitate

1 post

Candidatul ideal

- Absolvent studii medii (studii superioare reprezinta un avantaj);
- Experienta in domeniu tehnic, (sisteme de securitate si curenti slabi reprezinta un avantaj);
- Cunostinte tehnice;
- Abilitati dе lucru in echipa;
- Bune abilitati de comunicare;
- Persoana indemanatica, dinamica, activa, foarte organizata, atenta la detalii, responsabila, serioasa;
- Cunostinte operare PC

Descrierea jobului

- Ofera suport tehnic pentru brandurile alocate;
- Prezinta clientilor produsele, caracteristicile tehnice, performantele si modul de functionare al echipamentelor;
- Tine legatura cu partenerii externi(producatorii) pentru a fi la curent cu ultimele produse aparute si a putea oferi suportul tehnic;
- Ajuta la elaborarea solutiilor tehnice;
- Testeaza echipamentele si compatibilitatea acestora;
- Identifica si rezolva defectele tehnice pentru echipamentele vandute.

TORA SECURITY SYSTEMS este una din principalele companii specializate in importul si distributia sistemelor profesionale de securitate. Solutiile de securitate pe care le propunem cuprind sisteme de detectie si semnalizare efractie, sisteme de supraveghere video, sisteme de detectie si semnalizare incendiu, inundatie, protectie perimetrala, sisteme antifurt magazine, control acces. De asemenea, oferim servicii de consultanta de specialitate in domeniul sistemelor de securitate.

TEHNICIAN / INGINER suport tehnic sisteme de securitate  -  Tora Security Systems SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles