Tehnician / Inginer sisteme de securitate

INVEST EXPERT GRUP 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Hai sa ne cunoastem si sa lucram impreuna !

ANGAJAM "Tehnician / Inginer sisteme de securitate" !

Ne-ar placea ca tu sa ai:

- Cunostinte teoretice si practice despre instalarea si intretinerea sistemelor de securitate;
- Experienta in domeniul instalatiilor electrice de curenti slabi (montaj cablu / canal cablu / pat cablu, realizare conexiuni echipamente);
- Organizat, responsabil, dinamic, dornic sa lucreze in echipa, dorinta de perfectionare;
- Disponibilitate la deplasarile in teritoriu (ocazional);
- Cursul ARTS „Tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces ” absolvit (constituie avantaj);
- Studii medii/superioare cu profil tehnic / electric (constituie avantaj);
- Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Activitatea ta de zi cu zi va presupune:

- Realizarea cablarii, instalarea echipamentelor si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme CCTV, sisteme de detectie incendiu, sisteme de alarma antiefractie, sisteme de control acces , interfonie/videointerfonie);
- Executarea lucrarilor in termenele stabilite conform planurilor de executie;
- Intocmirea documentelor specifice, procese verbale, fise, jurnale de service, etc.

Pentru acestea iti oferim:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Salariu atractiv in functie de experienta si implicare;
- Tichete de masa / Tichete cadou de sarbatori;
- Bonusuri de performanta;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Instruire la locul de munca;
- Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica.

Daca vrei sa afli mai multe despre posturile deschise in acest moment, despre cum ar arata o zi de lucru la noi sau despre pachetul tau de beneficii, trimite-ne un CV si vom programa imediat un interviu.

Prezenta pe piata de securitate din Romania, din anul 2002, INVEST EXPERT GRUP se pozitioneaza ca o companie ce ofera servicii competitive si este mereu atenta devina un etalon de calitate atat din punct de vedere al serviciilor, cat si al atitudinii angajatilor. In cei peste 20 de ani de activitate in domeniu, am evoluat permanent, tinand pasul cu ultimele tehnologii si punand intotdeauna accentul pe optimizarea permanenta a solutiilor si a serviciilor oferite. INVEST EXPERT GRUP ofera in prezent solutii integrate de securitate pentru mediul comercial, insdustrial si rezidential.

Publicat 3 Oct. 2022 Reactualizat 31 Oct. 2022 Expiră 2 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.