Tehnician / Inginer sisteme de securitate

Nomad Security Sistem S.R.L. 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Permis de conducere categoria B
Cunostinte instalare si service echipamente de securitate:
- sisteme de supraveghere video
- sisteme de alarmare antiefractie
- sisteme de detectie si alarmare la incendiu
- sisteme de control acces
- automatizari porti/bariere,
-disponibilitate deplasari in tara
- inclinatie catre domeniul tehnic
-dorinta continua dе perfectionare si dе a invata lucruri noi
- persoana meticuloasa care pune accent pe calitatea lucrarii
-respect fata dе meserie si imaginea companiei
- capacitate dе organizare a timpului, sarcinilor si locului dе munca;
• avantaj diploma dе calificare pentru una din urmatoarele profesii:
- tehnician sisteme dе securitate
- electrician / tehnician electrician

Descrierea jobului

Resposabilitati:
- instalarea sistemelor de securitate,
- operatiuni de mentenanta asupra sistemelor de securitate,
- operatiuni de extindere a sistemelor de securitate;
Vă oferim:
-Traininguri personalizate la locul de muncă (teorie şi practică);
-Salariu atractiv;
-Punctualitatea plăţii salariilor;
- Stabilitate la locul de muncă;
-Bonusuri pentru rezultate deosebite;
-Ore suplimentare compensate conform legii;

Descrierea companiei

SC NOMAD SECURITY SISTEM SRL ⬇️
Autorizată de Inspectoratului General pentru Situații de Urgență pentru :
✅Instalarea și întreținerea sistemelor și instalațiilor de semnalizare, alarmare și alertare în caz de incendiu ,
✅Proiectare a sistemelor și instalațiilor de semnalizare, alarmare și alertare în caz de incendiu.

Licențiată de Inspectoratului General al Poliției Române :
✅Să efectueze activități de : proiectare, instalare, modificare sau întreținere a componentelor sau sistemelor de alarmare împotriva efracției.
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.