Tehnician/inginer sisteme de securitate

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Autodidact; abilitatea de a se incadra in termene limita, de a gasi solutii si de a rezolva problemele in cel mai scurt timp posibil;
- Persoana organizata, ambitioasa, cu simt practic, orientata spre obtinerea de rezultate;
- Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activitati, rabdare, meticulozitate;
- Dinamism, bune abilitati de comunicare si relationare la orice nivel, spirit de echipa;
- Rezistenta la stres si program prelungit, disponibilitate pentru munca de teren.
- Capacitate de a urmari, prioritiza si rezolva eficient mai multe situatii.
- Depunerea actelor in termen de 3 zile de la incheierea acestora

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;
- Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare la efractie, sisteme de control acces, sisteme TVCI, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari);
- Intocmirea documente specifice;
- Derularea activitatilor de service si mentenanta preventiva/corectiva;
- Disponibilitate la deplasarile in tara.
- Experienta minima 1 an in domeniu.

CONSTITUIE UN AVANTAJ:

- Minime cunostinte de retelistica ;
- Cunostinte PC / soft-uri securitate;
Publicat 21 ian. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos