Publicat 13 Iun 2019 | Reactualizat 11 Iul 2019 | Expiră 14 Iul 2019

Tehnician / Inginer Sisteme de Securitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta relevanta: minim 3 ani in domeniul sistemelor de securitate;
Cunostinte PC (hardware – software)
Permis de conducere cat B.

- Cunostinte solide de instalare si service echipamente de securitate, configurari soft si aplicatii pentru echipamentele din sistemele de securitate:
- sisteme de supraveghere video
- sisteme de alarmare antiefractie
- sisteme de detectie si alarmare la incendiu
- sisteme de control acces,
- automatizari porti culisante, batante sau bariere auto;

Descrierea jobului

Resposabilitati:
- instalarea, programarea, punerea in functiune a sitemelor de securitate
- operatiuni de mentenanta asupra sistemelor de securitate
- operatiuni de extindere a sistemelor de securitate;
- completarea documentelor interne si pentru beneficiar;
- cunoasterea minimala a legislatiei acestui domeniu de activitate;

LOGIC SYSTEMS SRL asista companiile din diverse domenii de activitate prin oferirea de servicii integrate de consultanta, proiectare, furnizare, implementare si mentenanta in domeniul sistemelor de securitate.

Expirat
Tehnician / Inginer Sisteme de Securitate  -  Logic Systems S.R.L.