Publicat 23 Mai 2019 | Reactualizat 22 Iun 2019 | Expiră 23 Iun 2019

Tehnician - inginer sisteme de securitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Extindem echipa

Daca ai deja experiență practică in electronică, automatizări, sisteme de securitate, sau LAN, te-ai săturat de lucrări standard, ești ambițios și cauți noi provocări ești candidatul ideal pentru a face parte din echipa noastră.

Este de recomandat să ai și următoarele calități:
Studii intr-una din domeniile – electrotehnica, automatizari, electronica, telecomunicatii, IT etc.
Capacitate de acumulare a cunostintelor si instruire in domeniul sistemelor de securitate
Abilitatea de a lucra in echipa,
Capacitate de comunicare
Disponibilitate la program prelungit, flexibilitate
Seriozitate, responsabilitate, abilitati de planificare si organizare
Sa poți citi si interpreta rapid informatiile din schemele electrice, pentru identificarea eventualelor defecte
Limbi straine (nivel): engleza – mediu
Dornic sa acumuleze cunostiinte si sa avanseze ierarhic
Permis de conducere cat. B

Nu ne ocoli nici dacă ești la început de carieră și dorești să acumulezi cunoștiințele de mai sus!

Descrierea jobului

Reponsabilitati:
coordoneaza si executa lucrarile de, instalare, punere in functiune si programare a sistemelor de alarmare, supraveghere video, control acces, interfonie si videointerfonie, conform proiectului tehnic;
executa lucrari de interventie, mentenanta si service la aceste sisteme :
instruirea beneficiarului cu privire la modul de utilizare a sistemelor instalate:
intocmirea documentatiei specifice.

Oferim:
Pachet salarial motivant in functie de performanțe profesionale
Masina, Telefon de serviciu si echipamente IT pentru indeplinirea atributiilor de serviciu
Cursuri de specializare,
Asigurare medicala.
Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesional cu o motivare continuă.

Sociatatea înființată în 1997 își desfășoară activitatea în Bihor și județele limitrofe.

La ora actuală societatea noastră a demonstrat, prin lucrările duse la bun sfârșit, că este capabilă să execute cu responsabilitate lucrări complexe în diverse domenii ce cuprind automatizările, sistemele de securitate, sisteme de control alimentate cu energie solară, etc.
Societatea noastră asigură montajul şi garanţia la sistemele şi reţelele instalate, service in garanţie și post garanţie. În toţi acești ani de existență am oferit o gamă largă de produse, soluţii inovatoare, adaptate la nevoile şi pretenţiile clienţilor noştri.
Având o imagine de ansamblu ai celor 20 de ani de existență, constatăm că principiile stabilite la debutul societății - seriozitate, respect, devotament, implicare, innovație continuă -, sunt apreciate de către clienții noștrii cu care avem strânsă relație de parteneriat astfel încât marea majoritate a lor colaborăm de la instalarea primului sistem și până în prezent.
În continuare dorim să continuăm colaborarea cu clienții noștrii, asigurând suportul pentru sistemele deja instalate, concomitent cu extinderea gamei de produse integrând noutățile tehnologice.

Expirat
Tehnician - inginer sisteme de securitate  -  Arikan Serv S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles