de ani Fără Frică...

Publicat 15 Oct 2008 | Reactualizat 13 Nov 2008 | Expiră 15 Nov 2008

TEHNICIAN / INGINER SERVICE ECHIPAMENTE AUTO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tehnician sau inginer electromecanic cu experienta in servisarea echipamentelor industriale mecanice, hidraulice si electronice.

Descrierea jobului

Instalarea si servisarea utilajelor de service-auto: elevatoare, standuri de directie, standuri de frane, cabine de vopsit etc. Pachet salarial motivant, masina de serviciu si telefon mobil.

Descrierea companiei

Liderul national in domeniul echipamentelor de service-auto

Expirat
TEHNICIAN / INGINER SERVICE ECHIPAMENTE AUTO  -  HOFMANN AUTOTECH ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles