Tehnician / Inginer service case de marcat / POS-uri fiscale

BIROTECH PRES SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Profilul candidatului:
- Este serios, bun coechipier;
- Absolvent minim studii medii
- Perseverenţă, dinamism şi auto-motivare;
- Are disponibilitate de a invata si de a evolua;
- Capacitate de lucru in echipa

Constituie un plus:
- Experienta in Service echipamente
- Cunostinte calculatoare;
- Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
-Service, asistenta tehnica si instalare pentru AMEF(aparate de marcat electronice fiscale), la sediul firmei si la cel al beneficiarilor
-Majoritatea lucrarilor sunt in mediul urban, dar sunt posibile si deplasari in judet.

Oferim:
- Pachet salarial motivant ;
- Un colectiv placut, serios si bine pregatit;
- Training pe echipamente profesionale ale unor producatori cunoscuti;
- Training pe proceduri de lucru;
- Specializare "in site" alaturi de echipe de profesionisti in domeniu;

Birotech Pres SRL s-a înfiinţat în anul 1993 în Tg Mureş, fiind o firmă cu capital privat pozitionata inca de la inceput ca lider in piata echipamentelor fiscale.
În cei 29 ani de activitate firma s-a orientat spre domeniul AMEF, un domeniu intr-o continua dezvoltare si transformare.
Oferim asistenţă pe direcţiile de activitate ale firmei: de la case de marcat, cantare electronice, ceasuri de taximetrie, sisteme inteligente de vanzari (POS fiscal) software gestiune si vanzare, echipamente de birou, consumabile până la implementare de soluţii complexe (ERP, CRM).
Publicat 9 Sept. 2022 Reactualizat 7 Oct. 2022 Expiră 9 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.