Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 03 Feb 2016

Tehnician / Inginer proiectare structuri de rezistenta pentru constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Cunostinte solide de autocad, combinate cu randament si corectitudine la desenul planselor tehnice.
2. Cunostinte de baza pentru programul etabs/sap si cunoasterea regulilor de proiectare civila (beton, metal si lemn).
3. Corectitudine si seriozitate.

Descrierea jobului

SC LMB Structuri SRL, ofera un post de tehnician / inginer in domeniul proiectarii civile, pe specialitatea rezistenta structuri din Lemn, Metal, Beton.

Ocupantul postului va avea ocazia sa lucreze la diverse proiecte mari si mici, acoperind toata gama de proiecte (constructii noi civile si industriale, consolidari, sprijiniri, etc) si cu toate materialele uzuale de constructii (Lemn, Metal, Beton).

Expirat
Tehnician / Inginer proiectare structuri de rezistenta pentru constructii  -  Lmb Structuri S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles