Publicat 04 Iun 2020 | Reactualizat 02 Iul 2020 | Expiră 05 Iul 2020

Tehnician / inginer electronist / electrotehnist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniu: minim 3 ani
- Studii medii/superioare de specialitate in electronica;
- Cunostinte tehnice in depanare hardware
- Cunostinte in configurare si conectare prin interfate de comunicatie RS 232,USB,Ethernet
-Cunostinte operare ,instalare si configurare PC –Windows,retele locale
- Bune abilitati de lucru in echipa
- Bune abilitati de comunicare si inter-relationare;
-Buna capacitate de organizare;
- Carnet de conducere categoria B
- Cunoastere limba engleza: nivel mediu
- Fara cazier

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
Activitatea de baza consta in :
-Testarea si diagnosticarea produselor comercializate de compania Partner Corporation
-Prezentare,instalare,configurare,training la sediu si la clienti pentru produsele comercializate de compania Partner Corporation
-intretinerea computerelor, a perifericelor si a retelei locale de computere

S.C. PARTNER CORPORATION S.R.L. , importator si distribuitor exclusiv in Romania a unor branduri cunoscute de Echipamente fiscale , Balante analitice si de precizie , Cantare electronice , POS-uri , scannere , monitoare touch-screen etc

Expirat
Tehnician / inginer electronist / electrotehnist  -  S.C. PARTNER CORPORATION S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles