Tehnician in mecatronica, mecanic industrial sau tehnician in electronica

Unique Concepts GmbH 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Codul societății: TG-011122-03

Pentru locațiile noastre din Germania, căutăm:

Tehnician în mecatronică, mecanic industrial sau tehnician în
electronică.

PROFILUL TĂU:
  • Formare finalizată ca mecanic industrial, tehnician mecatronist, tehnician în electronică sau experiență profesională într-un domeniu de specialitate similar,
  • Cu calificare tehnică suplimentară,
  • Câțiva ani de experiență profesională și dexteritate manuală Orientare către client și abilități de comunicare puternice,
  • Flexibilitate și fiabilitate,
  • Grad ridicat de responsabilitate și conștientizare a calității,
  • Aptitudini fizice și capacitatea de a lucra la înălțime,
  • Permis de conducere clasa B,
  • Sunt necesare cunoștințe de germană și/sau engleză cel puțin de bază.

Descrierea jobului

SARCINILE DUMNEAVOASTRĂ:
  • Servicii complete la locațiile clienților,
  • Lucrul în Wettenberg și în împrejurimi, în toată Germania și, ocazional, în țările vecine din UE Efectuarea de inspecții și reparații,
  • Serviciul clienți.
  • Documentare și inventariere la sediul clientului
VĂ OFERIM:
  • Inițiere personalizată la sediul companiei,
  • Sprijin în timpul perioadei de inițiere din partea unui coleg cu experiență la fața locului,
  • Formare și perfecționare periodică,
  • Lucrul într-un mediu dinamic,
  • Responsabilitate personală și libertate creativă,
  • Componente salariale atractive,
  • Mașină de serviciu echipată în mod optim,
  • Organizarea centralizată a activităților dumneavoastră de călătorie (inclusiv asumarea costurilor de cazare),
  • Sprijin pentru integrare (evenimente de companie, evenimente de echipă),
  • Sprijin cu autoritățile, găsirea unei locuințe etc.
Dacă v-am trezit , așteptăm cu nerăbdare să primim cererea dumneavoastră. Vă rugăm să vă
depuneți candidatura exclusiv prin intermediul următorului link:

Vă rugăm să nu uitați să includeți codul companiei: TG-011122-03 în cererea dumneavoastră.

Descrierea companiei

  • TELOGS înseamnă intralogistică.
  • Nu doar un pic, ci fără compromisuri și în mod holistic.
  • La nivel național, gestionăm proiecte intralogistice dificile.
  • În regiune, numele nostru reprezintă un angajator progresist cu sarcini interesante și diverse în industria intralogistică.
  • Oferim o gamă completă deservicii și soluții.
  • Avem soluția optimă pentru fiecare problemă - de la idee până la realizare.
  • Reușim doar datorită angajaților noștri excelenți.
  • Formarea continuă, ierarhiile plate, o cultură deschisă a companiei și încrederea fac parte din noi la fel de mult ca și cafeaua proaspătă de dimineață.
  • Credeți că v-ați potrivi cu noi și că ați putea să ne îmbogățiți compania?
  • Atunci nu mai trebuie să așteptați și să vă adresați nouă.
  • Haideți să îmbunătățim împreună intralogistica!
  • Trimiteți cererea dumneavoastră prin intermediul următorului link:

Publicat 10 Nov. 2022 Reactualizat 10 Dec. 2022 Expiră 10 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.