Tehnician hidraulica/ Gestionar/Magaziner

PROFLEX SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana cu experienta in activitatea de vanzari de produse si/sau servicii, o persoana dinamica, care doreste sa se perfectioneze zilnic, sa acumuleze noi cunostinte, sa rezolve problemele clientilor ori de cate ori este nevoie.

Reprezinta un avantaj:
- cunostinte de baza specifice meseriei de lacatus mecanic;
- studii tehnice, de mecanica/mecanica agricola/ electromecanica/ constructii de masini, etc;
- experienta si cunostinte in domeniul tehnicii fluidelor (mecanica, hidraulica, hidrostatica)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- activitati specifice de inlocuire si/ sau reparatie a circuitelor defecte, pe orice utilaj cu actionare hidraulica/pneumatica, mobil sau fix
- identificarea cauzelor care produc defectiunile si gasirea rapida a solutiilor de rezolvare a problemelor aparute in circuitele hidraulice, in special partea de conducte (furtun hidraulic si/sau teava hidraulica) si a accesoriilor acestora (racorduri, reductii, cuplaje, robineti, valve, supape, etc)
- receptionarea, aranjarea , inventarierea marfii
- pregatirea, ambalarea si livrarea comenzilor primite
- mentinerea ordinii şi a curateniei în depozit

Cerinte:
- Atentie distributiva
- Capacitate de a lucra cu oamenii
- Rezistenta la stres
- Lucrul in echipa
- Punctualitate
- Cunostinte de utilizare PC

Beneficii:
- pachet salarial motivant;

Societatea comerciala cu capital privat 100% specializata in oferirea de servicii si produse specifice domeniului industrial.In gama noastra de produse oferite se numara sisteme de ridicare si ancorare, furtunurile hidraulice, industriale si pneumatice, robineti industriali si pneumatici, accesorii pentru furtunuri hidraulice si industriale.

Publicat 18 oct. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos