Tehnician gestiune stoc

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

♦ Studii superioare finalizate economice sau tehnice;
♦ Ablități foarte bune de comunicare ȋn limba română și engleză;
♦ Abilităṭi de ȋnțelegere a detaliilor tehnice, de asimilare rapida a informatiilor;
♦ Capacitatea de a lua decizii rapide si eficiente;
♦ Abilităṭi de planificare şi organizare a activităṭilor și proceselor de care răspunde;
♦ Dorinṭa continuă de autoperfecționare şi dezvoltare personală;
♦ Bune abilitati de comunicare.

Cunostinte si calificari necesare:
♦ Cunostinte de operare PC ( MS Office )
♦ Cunostinte legate de legislatia vamala - constituie un avantaj;
♦ Limba engleza nivel mediu.

Descrierea jobului

♦ Implementarea in domeniul sau de activitate, a strategiilor si politicilor firmei;
♦ Stabilirea unor relatii optime cu partenerii de afaceri si celelalte compartimente din companie pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a problemelor curente;
♦ Participarea la negocierea contractelor cu partenerii de afaceri;
♦ Monitorizarea permanenta a pietei si a concurentei pentru identificarea de oportunitati in domeniul sau de activitate;
♦ Gestionarea eficienta si optimizarea continua a stocurilor, avand ca scop final obtinerea unei rotatii bune a acestora;
Intocmire AWB, documente vamale
♦ Participa la inventarele regulate ale companiei;
♦ Intocmirea si furnizarea in termen a rapoartelor pe baza carora se evalueaza rezultatele departamentului.

Oferta:
♦ Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta si realizarile profesionale;
♦ Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa.
♦ Transport asigurat din Ploiesti
♦ Programul de lucru doua schimburi 9-17:30 si 11-19:30
Punct de lucru : Ariceştii Rahtivani, județul Prahova ( parc industrial West Park )

Prime si alte facilitati:
- tichete de masa de 20 lei
- bonus de performanta de pana la 20% din salariu, acordat lunar
- prima de Pasti sub forma de tichete cadou
- prima de Craciun sub forma de tichete cadou
- al 13 lea salariu
- bonus de fidelitate
- asigurare medicala privata platita de companie
- o zi libera platita, cu ocazia zilei dumneavoastar de nastere

Rhein Vision Romania a fost infiintata in anul 2012, iar din 2013 produce in Ploiesti lentile pentru ochelari.
Este o companie tanara si dinamica al carei succes se bazeaza pe o intreaga echipa condusa de pasiune si profesionalism.
Pentru mai multe informatii despre noi, viziteaza www.rhein-vision.ro

Daca vrei sa fii parte a unei echipe de succes, aplica acum!

In cazul in care profilul Dvs este potrivit nevoilor de personal Rhein Vision, datele Dvs personale vor fi prelucrate in vederea demararii procesului selectie candidat. Daca in urma interviului de angajare nu ati fost selectat pentru postul vacant, va putem stoca datele pe o perioada de 6 luni in vederea unor selectii ulterioare! Daca nu sunteti de acord cu stocarea datelor in vederea prelucrarii ulterioare, va rugam sa ne comunicati.
Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022