Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Tehnician Frigotehnist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

​- Studii medii / superioare tehnice (de preferinta electronice/electromecanice, profil instalatii, instalatii pentru constructii sau similar);
- Certificat de calificare AGFR ca frigotehnist – constituie avantaj;
- Cunostinte teoretice si experienta practica in lucrul cu retele de curenti slabi si retele de energie electrica;
- Cunoștințe elementare despre structurile (asamblare/dezasamblare) a unui LAPTOP, DESKTOP, MONITOR, Imprimantă
- Cunoștințe elementare de interacțiune cu LAN/WAN (un switch, un router).
- Cunostinte de operare PC;
- Experiența profesională: minim 3 ani pe o poziție similară.
- Permis de conducere: categoria B.

Descrierea jobului

- Efectuarea de montaje de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor;
- Diagnosticarea si rezolvarea deficienţelor de funcţionare a instalaţiei frigorifice;
- Activitati de mentenanta si revizie tehnica a instalaţiei frigorifice;
- Punerea/ scoaterea în si din funcţiune a instalaţiei frigorifice;
- Raspunde de calitatea reparatiilor efectuate;
- Redactarea corecta a tuturor documentelor solicitate (raport de service, fisa de instalare si altele);

Multinode Network este un start-up inovational al grupului investitional NCH Capital http://www.nchcapital.com. NCH se află pe piața românească din anul 1994, iar în prezent administrează participații majoritare și minoritare la peste 300 de companii românești, printre Electroaparataj, Anticorosiv, UMEB, Credius, LibraBank, Ocazii.ro, Vel Pitar etc.

Proiectul implica dezvotlarea unei retele de Aparate de Vanzari automatizate, conectat la un server online. Producerea aparatelor, dezvoltarea software-ului se va efectua in-house, in cadrul echipei proprii.

Sediul companiei se afla in Pipera, Voluntari, la fel si Hala de producere.

Expirat
Tehnician Frigotehnist  -  Multinode Network S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles