Publicat 16 Iul 2020 | Reactualizat 11 Aug 2020 | Expiră 15 Aug 2020

Tehnician Frigotehnist Aer Condiționat

1 post

Candidatul ideal

În mod ideal, caracterizăm viitorul nostru coleg astfel:

  • Persoană pasionată, responsabilă, organizată și punctuală;
  • Dorință de a-și însuși cunoștințe noi, curiozitate constructivă;
  • Experiență pe un post similar de cel puțin 1 an;
  • Calificare în domeniul frigotehniei sau în automatizări / instalații electrice;
  • Posesor permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Ca membru al echipei noastre, principalele tale responsabilități vor fi:

  • Diagnosticarea deficiențelor de funcționare ale echipamentelor de climatizare și propunerea măsurilor specifice pentru remedierea acestora;
  • Stabilirea necesarului de materiale (piese de schimb și echipamente specifice), recepționarea și depozitarea acestora în condiții adecvate;
  • Realizarea activitătilor de instalare/mentenanță a echipamentelor de aer condiționat/climatizare;
  • Întocmirea documentele specifice și păstrarea acestora în bune condiții;
Noi îți oferim:
  • Un pachet salarial atractiv (salariu fix, sistem de bonusuri);
  • Program de lucru flexibil;
  • Un loc in echipa noastră formată din oameni pasionați de ceea ce fac;
  • Mediu de lucru cu potențial de evoluție profesională.

Suntem nerăbdători sa citim aplicația ta și să cunoaștem oameni la fel de pasionați ca noi!

Integral Mega Service S.R.L. instalează și comercializează o gamă larga de echipamente de climatizare, destinate atat locuințelor, sediilor de firma, magazinelor, depozitelor, cat și obiectivelor speciale: banci, instituții de interes național, hoteluri, spitale, etc. Firma noastră ofera echipamente de climatizare de un inalt nivel tehnic și calitativ acoperind astfel un spectru foarte larg de cerințe din acest domeniu, acordand de asemenea o atenție deosebita serviciilor ce insotesc aceste produse, respectiv proiectarea, instalarea și punerea in funcțiune precum și asigurarea de service in perioadă de garanție și postgaranție. Firma are implementat și menține un sistem de management al calitații conform cerințelor din standardul ISO 9001:2008 și un sistem de management al mediului conform cerințelor standardului ISO 14001:2004.

Tehnician Frigotehnist Aer Condiționat  -  Integral Mega Service S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles