Tehnician Espressoare Cafea Iasi & Bucuresti

SC ALKA TRADING CO SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
Studii medii;
Competente in domeniul eletrotehnic/electromecanic (de preferat studii tehnice sau cursuri de formare profesionala);
Experienta in domeniul tehnic;
Permis de conducere categoria B;
Tinuta si conduita impecabile;
Abilitati de comunicare, organizare si planificare;
Integritate, orientare spre client, punctualitate;
Disponibilitate pentru deplasari.

Oferim:
Salariu competitiv
Mediu de lucru dinamic
Dezvoltarea carierei intr-o companie dinamica
Asigurare medicala si servicii medicale
Bonuri de masa
Prime de Paste si de Craciun

Descrierea jobului

Responsabilitati:

​Vizitarea clientilor conform rutei stabilite pentru efectuarea mentenantei preventive/intretinerii espresoarelor de cafea;

Transportul, instalarea, punerea in functiune si setarea echipamentelor;

Diagnosticarea si remedierea defectiunilor la echipamentele din locatii;

Intocmirea documentatiei specifice pentru instalare/dezinstalare respectiv service;

Gestionarea pieselor si echipamentelor;

Utilizarea corespunzatoare a masinii si echipamentelor de lucru (laptop, telefon);

Respectarea procedurilor interne.

Divizia de cafea, Stretto Coffee, este parte din compania Alka Trading Co. Activam în domeniul cafelei de peste 20 de ani, prăjind cafea local in inima Bucurestiului.

Stretto Coffee oferă soluții moderne și complete pentru orice tip de afacere, fie că este vorba de cafenele, restaurante, hoteluri, coffee cornere sau spații de birouri.

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.