Publicat 16 Mar 2006 | Reactualizat 16 Apr 2006 | Expiră 16 Apr 2006

tehnician electronist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte minime de electronica
- serios, meticulos
- capabil sa invete lucruri noi
- cunostinte de utilizare a calculatorului

Descrierea jobului

- punerea in functiune, depanarea unor dispozitive electronice relativ simple
- plantarea componentelor electronice dupa un plan
- asamblarea mecanica a dispozitivelor electronice
- programarea pe calculator a unor componente electronice

Compania produce dispozitive electronice, dupa proiecte proprii, in serie mica sau la nivel de prototip.
Compania comercializeaza aparate de masura pentru aplicatii speciale.
Produsele noastre pot fi vazute la www.eee.ro/eetest_productie.htm

Expirat
tehnician electronist  -  S.C. EE TEST S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles